test 1 test 2 test 3
ON-LINE KALKULAČKA
Přepočtěte si folii...
Přepočet z gramů/10m folie na běžné metry
Přepočet z role na běžné metry

ČÍST VÍCE
RYCHLÝ KONTAKT
adresa:
ul. Tržní 858
382 41 Kaplice

email:
info@obalybohemia.cz

teleton:
+420 380 313 714
EKO CERTIFIKÁTY
Pellentesque sit amet ligula diam
consectetur urna. Tisque egestas
vehicula turpis, amet blandit orci
molestie suspendi consectetur.
ČIST VÍCE
VÝROBA FOLIE
Výroba folie z primáru i recyklované folie
Od šíře 200 mm – 2000 mm.


ČÍST VÍCE
ZASÍLÁNÍ NOVINEK NA E-MAIL
Přejete si dostávat aktuální informace
o novinkách a aktualitách, níže prosíme
o Váš email.

    

STRETCH FOLIE ROLOFILM


Nákup na metry

Naše společnost od začátku měsíce října 2006 mění prodejní strategii.
Upouštíme od prodeje fólií na váhu nebo kusy a přecházíme na metry.

Při prodeji na metry bude pro zákazníka jednodušší kontrola kvality a množství dodaného materiálu. Pro přehlednější značení jsme upustili od uvádění síly v mikronech a přešli jsme na váhu za 10 běžných metrů. Pro zákazníka to přináší jednodušší kontrolu fólie než dřív.


Kontrola se provádí takto:

Zákazník u nás nakoupí ruční fólii s označením Rolofilm® RF 087. Označení Rolofilm v názvu zaručuje zákazníkovi vysokou a vyrovnanou kvalitu dodané fólie. Označení RF značí třídu kvality.Označení 087 znamená, že váha 10 běžných metrů fólie v neprotaženém stavu je 87 gramů.

Měření mikrometrem bylo nepřesné z důvodu měkkosti fólie.Docházelo k protlačení a tudíž ke značné odchylce v naměřené tloušťce fólie, která byla až 2 mikrony.

Ke změně prodeje na metry patří i garantovaný návin na roli. Zákazník nakupuje jen metry fólie, které spotřebuje. Při prodeji na váhu nebo kusy se velmi často objevila fólie nevyrovnané kvality a spotřebitel byl donucen nakupovat vyšší tloušťku, než ve skutečnosti potřeboval.

Dalším problémem souvisejícím se způsobem prodeje jsou papírové dutiny. Na trhu jsou zákazníkům nabízeny a prodávány role s předimenzovanými papírovými dutinami, to znamená s dutinami o vyšších hmotnostech než je nezbytně nutné k udržení návinu fólie. Důvodem je to, že papírová dutina je na váhu o 50% levnější než fólie, což opticky při prodeji na váhu zlevňuje cenu celé role, ale zároveň značně prodražuje čistý návin fólie. Tyto těžší dutiny jsou dražší a rozdíl v cenách musí zákazník samozřejmě zaplatit a přitom dutiny nejsou zákazníky využívány k balení, ale slouží pouze jako nosič návinu fólie. Zákazník by měl za papírové dutiny platit co možná nejméně, a proto se společnost ROLOFOL s.r.o. již delší dobu snaží používat pro náviny své fólie značky ROLOFILM dutiny o hmotnosti pouze 240 gramů u ručních a 1 kilogram u strojních fólií. Dutiny jsou dostatečně pevné, aby plnily svůj účel nosiče návinu fólie a zároveň levnější než v současné době používané dutiny.

Z výše uvedených argumentů vyplývá, že nákup na váhu nebo kusy není vždy to optimální řešení. Nákup na metry Vám garantuje tloušťku, délku a přesný přehled o spotřebě a využití průtažnosti fólie. Optimalizujte své náklady a neplaťte víc, než je nezbytně nutné pro vaše balení palet.

ÚVOD  •   O NÁS  •   SLUŽBY  •   CERTIFIKÁTY  •   KONTAKT  •   OBJEDNAT KATALOG  •   FAQ OBALY BOHEMIA © 2012 POWERED BY WEBEFFECT.CZ