test 1 test 2 test 3
ON-LINE KALKULAČKA
Přepočtěte si folii...
Přepočet z gramů/10m folie na běžné metry
Přepočet z role na běžné metry

ČÍST VÍCE
RYCHLÝ KONTAKT
adresa:
ul. Tržní 858
382 41 Kaplice

email:
info@obalybohemia.cz

teleton:
+420 380 313 714
EKO CERTIFIKÁTY
Pellentesque sit amet ligula diam
consectetur urna. Tisque egestas
vehicula turpis, amet blandit orci
molestie suspendi consectetur.
ČIST VÍCE
VÝROBA FOLIE
Výroba folie z primáru i recyklované folie
Od šíře 200 mm – 2000 mm.


ČÍST VÍCE
ZASÍLÁNÍ NOVINEK NA E-MAIL
Přejete si dostávat aktuální informace
o novinkách a aktualitách, níže prosíme
o Váš email.

    

BALÍCÍ PAPÍR


Základ každého zásilkového obchodu. Pro bezpečné zasílání i skladování zboží je balicí papír nezbytnost. Je lehce použitelný, skladovatelný. Máme balicí papír, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nabízíme balící papír jak rolích, tak v arších, antikorozní balící papír včetně speciálního papíru. Ideální k balení zboží a dárků. Vyberte si buď archy balicího papíru (předem nařezaný) nebo roli. Silný natronový papír (80 g/m²), jednostranně hladký. Antistatický a recyklovatelný.

Balící papír v rolích


Balicí papír slouží jako obal i ochrana, balicí papír je pevný a ohebný a přizpůsobí se tvaru zásilek, odolný proti protržení. Vyroben z recyklovaného papíru.

Balící papír v arších


Slouží pro balení nebo prokládání zboží a výrobků, chrání předměty před poškrábáním. Barva šedohnědá.

Antikorozní balící papír


Antikorozní papíry představují antikorozní ochranu pro náročné technické použití s nebo bez balící funkce (proložky). Používají se v různých oblastech průmyslu, kde dochází k dalšímu zpracování nebo výrobě. Antikorozní papíry poskytují optimální ochranu proti korozi podle VCI systému (Volatile Corrosion Inhibitor). Neustále je uvolňováno nejmenší množství účinné látky po dobu 2 let. Tyto látky chrání povrch kovu před korozivními vlivy vzdušného kyslíku, vodní párou a mořským vzduchem, kyselinami, které se uvolňují ze dřeva, potem a průmyslovou atmosférou.

Speciální papír protiskluzový


je jednostranně nebo oboustranně protiskluzový papír. Povlaková vrstva může být nanášena na různé jakosti papíru. Nezadrhuje se ani pod zátěží a vykazuje velmi dobrou protiskluzovou zábranu.

ÚVOD  •   O NÁS  •   SLUŽBY  •   CERTIFIKÁTY  •   KONTAKT  •   OBJEDNAT KATALOG  •   FAQ OBALY BOHEMIA © 2012 POWERED BY WEBEFFECT.CZ